UMMAN MAKİNA

Umman Makina’nın faaliyet gösterdiği sektörler arasında endüstriyel tesisler özellikle Çimento Fabrikaları, rafineri ve enerji tesisleri ile çok katlı binalar ön sıralarda yer almaktadır. Bunların yanı sıra Yüksek Fırınlar, Çimento İşleme Fırınları, Silindirik Tanklar ve Ekipmanlarının imalatı gibi muhtelif alanlarda özel imalatları vardır.

Umman Makine Arap Ülkelerinin yanı sıra BDT ülkelerinde gerçekleştirdiği projelerde kazandığı bilgi birikimi ve sahip olduğu kalite anlayışıyla ile uluslararası alanda tercih edilen bir Türk firması olmayı başarmıştır. Umman Makine 450 Kişilik deneyimli kadrosu ile bugüne kadar yerli ve yabancı, farklı bir çok sektörde ki projeyi başarı ile tamamlamıştır.

Umman Makine’nın kullandığı kaynak yöntemleri ile ilgili NDT testleri, ASNET LEVEL 1 ve ASNT LEVEL 2 belgesine sahip uzman elemanlar tarafından yapılmaktadır.

Umman Makine konusunda uzman, teknolojiyi takip eden dinamik kadrosuyla ve bu çalışma prensipleri ile sektöründe elde etmiş olduğu güvenilir konumunu çok daha ileri noktalara taşımak üzere çalışmalarına devam etmektedir.

Misyonumuz

Sahip olduğumuz tecrübeyi ve işgücünü, en üst seviyedeki teknolojiyi bilgi ile harmanlayarak oluşturduğumuz başarılı organizasyon yapımızdan güç alarak, müşterilerimizi ve çalışanlarımızı memnun etmektir.

Vizyonumuz

Her geçen gün hızla büyüyerek devleşen Endüstriyel ve Yapısal Çelik sektöründe ve globalleşen dünyada, aynı kulvarı paylaştığımız kuruluşlar arasında güvenilir ve tercih edilen firma olma özelliğimizi sürdürmek ve daha ileri taşımaktır.